Львівхолод, торгово-виробнича компанія

Веб-сайт: Сайт компании
Телефон: +380 32 244 21 96
Контактное лицо: Гасюк Любов

Торгово-виробнича Компанія «Львівхолод», основним видом діяльності якої є розвиток мережі магазинів самообслуговування «Рукавичка», а також гуртова, дрібно-гуртова та роздрібна торгівля продуктами харчування, побутовою хімією, господарськими товарами.

«Рукавичка» — українська мережа магазинів самообслуговування, один з лідерів у галузі роздрібної торгівлі Західної України. За кількістю торгових точок посідає 6 місце у всеукраїнському рейтингу мереж.

Сьогодні мережа «Рукавичка» — це понад 125 сучасних магазинів самообслуговування у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Закарпатській областях.

Колектив компанії налічує понад 3000 працівників та динамічний розвиток мережі спонукає до постійного пошуку персоналу та відкриття нових вакансій.

Робота у мережі магазинів «Рукавичка» — це робота в українській компанії, яка підтримує національні цінності та дбає про професійний розвиток і кар'єрне зростання кожного зі своїх працівників.

«Рукавичка» — це дружний колектив патріотів своєї держави, своєї справи та своєї компанії.

При мережі діє власний навчальний центр, що допомагає зробити кар'єру або отримати навички роботи тим, у кого відсутній досвід.

Якщо Вас зацікавила якась із вакансій, просимо надіслати резюме із зазначенням обраної посади на адресу: http://www.lvivcold.com.ua

Будемо раді бачити Вас у колективі мережі «Рукавичка»!
У компании нет активных вакансий в этом регионе

Регионы: