Самогонна Ресторація плюс

Веб-сайт: Сайт компании
Телефон: 067 351 51 44
Контактное лицо: Марія

Ми — «САМоГОНна Ресторація» молода, стабільна та ініціативна компанія, яка спрямована на розвиток разом із працівниками. До кожного працівника підходимо індивідуально! У нас можна розвиватись, працювати у своє задоволення, дізнаватись багато цікавої інформації для особистого життя. Звичайно, працювати з нами дуже приємно, але найприємнішим для кожного із нас є можливість відпочивати разом із своїми друзями чи сім'єю, за завжди цікавими акційними програмами.

Із чого ж все почалось? Перші кроки у своїй діяльності почали робити у 1996 році — відкриття Pizzeria «Фламінго». Тут можна посмакувати апетитною італійською, надзвичайно смачною кухнею.

2003 рік знаменувався відкриттям унікального закладу — «Старий Млин»! Колоротний, затишний, заклад, у якому можна посмакувати українську кухню та поринути в атмосферу старовини.

У 2008 році для любителів японської кухні відкрили суші-бар «КАЛАМБУР». У ньому можна почастувати стравами японської кухні і відчути себе під морським дном. Цікавий по своїй задумці зал просто вражає!

У 2009 році підкорили простори Карпат і відкрили готельно-ресторанний комплекс «Грибова хата». Тут можна приємно відпочити і тілом і душею. Бо для тіла в нас найсмачніші українські страви, а для душі — найкомфортніший та унікальний готель в самому серці Карпат.

Заложили камінь у італійській кухні і продовжили у цьому ж напрямку — відкриття Pasteria «Фламінго» у 2010. Цей заклад полюбляють відвідувати гурмани італійської кухні та особливо дітки, які можуть впізнавати казкових персонажів у екстер'єрі та інтер'єрі закладу.

І тут, ми вирішили підкорити морські простори разом із відкриттям «Ковчегу» у 2012 році. Величезний човен, унікальний та незвичний для всіх, так і манить відвідати та смачно поїсти у ньому.

Ми: Pizzeria та Pasteria«Фламінго», «Старий Млин», суші-бар «КАЛАМБУР», Грибова хата" та «Ковчег» велика сім'я «САМоГОНної Ресторації"! І ми не будемо зупинятись на досягненому!

Ми — завжди крокуємо у ногу із своїми працівниками!

Приєднуйтесь до нашої дружньої сім'ї!
У компании нет активных вакансий в этом регионе

Регионы: