Most-Україна

Веб-сайт: Сайт компании
Телефон: 050 199 01 67
Контактное лицо: Бунін Руслан

Компанія «Мост-Україна»працює на ринку обладнання для деревообробки з 2004 року. Протягом усього часу ми пропонуємо повний асортимент деревообробного обладнання та гарантуємо високу якість усієї продукції.

На сьогодні ми є провідним постачальником обладнання та інструментів світових виробників таких як: Wood-Mizer, CMT, Andre, STIHL, Tanel, Gaas. Нашими клієнтами є виробники меблів, деревообробні підприємства, комунальні підприємства та інші.

Для наших партнерів ми пропонуємо великий вибір пилорам, верстатів, додаткового обладнання та інструментів. Наша компанія пропонує інноваційне деревообробне обладнання нового покоління. Підтвердженням високої якості та надійності продукції є надання гарантії на обладнання. Прагнучи запропонувати споживачеві високоякісне обладнання по деревообробці, «Мост-Україна» експонує свою продукцію на багатьох тематичних виставках міжнародного і регіонального рівня. Так наша компанія є постійним учасником і генеральним спонсором виставки «Деревообробка», яка щорічно проходить в м. Львові.

Компанія "Мост-Україна" пропонує комплексний сервіс. Ми не тільки професійно проконсультуємо і допоможемо підібрати необхідне обладнання, але і виконаємо його монтаж і пуско-наладку, проведемо навчання персоналу для роботи на деревообробному обладнанні, здійснюємо гарантійне та після гарантійне обслуговування. У нашому сервісному центрі виконуємо роботи по підготовці (загострення й розведення) пил.

У компанії розвинена дилерська мережа, яка об'єднує 35 дилерів в регіонах України. Широка мережа регіональних представників та дилерів дозволяє оперативно працювати з клієнтами в будь-якій точці України.
У компании нет активных вакансий в этом регионе

Регионы: