Алігатор, аквапарк (Тернопіль)

Веб-сайт: Сайт компании
Телефон: +38(098)709- 85-76

Готельно-розважально-оздоровчий комплекс «Алігатор»

— Аквапарк «Алігатор» — чудове місце для цікавого відпочинку з сім'єю, коханою людиною чи друзями. Його поправу називають найчистішим аквапарком України. Власна водяна свердловина глибиною 86 метрів, трьохступенева система очищення води та постійний санітарний контроль гарантують безпечний відпочинок навіть для сімей з дітьми віком від 1,5 року.

— Ресторан «А» відомий смачною кухнею, ввічливим і уважним обслуговуванням, приємними цінами. Тут кожен знайде те, що йому потрібно: сніданки, які насичують енергією на весь день, швидкі і ситні бізнес-ланчі, вишукані вечері у затишних залах ресторану «А» осторонь від міського шуму і метушні.

— Сучасний фітнес-комплекс з тренажерним залом, окремим залом для групових занять, басейном, фітнес-баром, дитячим куточком та SPA-зоною. В тренажерному залі підібрані усі необходні знаряддя та тренажери для зміцнення тіла, втрати зайвої ваги та корекції фігури. Найбільша в місті професійна кардіолінія (степперы, сидячий и лежачий велоергометри, кросс-тренажери і бігові доріжки) значно підвищує ефективність і результативність кожного тренування, дає можливість досягати необхідних результатів незалежно від віку і фізичного стану.

— Готель «Алігатор» — невід'ємна частина готельно-розважально-оздоровчого комплексу, що розмістився недалеко від центру міста. Це сучасний готель на 38 номерів, з приємним сервісом та домашнім затишком. Він ідеально підійде як для сімейного відпочинку, так і для бізнес-туристів.
У компании нет активных вакансий в этом регионе

Регионы: